Špinavá liberálka Iveta R.

Autor: Juraj Mesík | 29.3.2009 o 15:22 | Karma článku: 14,14 | Prečítané:  5714x

Konečne to niekto povedal. A nie hocikto, ale mladý absolvent politológie z Banskej Bystrice: Najväčšia hrozba pre Slovensko je v liberálke, ktorá si do prezidentského paláca navláči ako poradcov kamarátov potratov a manželstiev homosexuálov a nepriateľov Cirkvi. Slovensku by táto voľba zasadila silný úder. Ak vyhrá komunista, bude to pre Slovensko hanba, ale už nie katastrofa. Komunista 2009 je pre Slovensko lepšia voľba ako liberáka 2009. Slovenský prezident - komunista bude svetu a národu na smiech, ale fujara a prázdne slová nám nijako nemôžu poškodiť. Amen, koniec citátu.

Ako Bystričan cítim priam národno-pudové a rozhodne neutíšiteľné nutkanie pridať svoj hlas k tejto symfónii mravných postojov. Komunisti a katolíci všetkých krajov, spojme sa!  Nemôžem nevzdať hold mladému znalcovi histórie a komunizmu zvlášť - o to viac, že v čase jeho pádu mal náš mladý génius takých odhadujem päť rokov.

Povinnosťou všetkých nás, čo sme vernými strážcami Slovenska pred morálnym relativizmom a liberálnym nihilizmom je neúnavne Slovači pripomínať, čím sme v 20 storočí počas dvoch liberálnych totalít prešli. Nesmieme dovoliť liberálom, aby vymazali z našej pamäte, ako homosexuálny režim natlačili do dobytčákov 70 tisíc katolíckych žien, detí a starcov a zaplatil im cestu ich do plynových komôr. Nesmieme zabúdať ani na to, ako najvyšší priateľ potratov poslal slovenských vojakov do vojen proti našim slovanským bratom Poliakom, Ukrajincom a Rusom a v 1944-om na hlavnom námestí v Banskej Bystrici vyznamenával esesákov, ktorí zatlačili slovenské katolícke povstanie do hôr. A už vôbec nie na to, ako liberálna prokurátorka, známa tým, že si Bohu natruc nechávala robiť potraty aj keď nemala byť  so svojou lesbickou registrovanou partnerkou ako tehotná, posielala do uránových baní zástupy kňazov a funkcionárov komunistickej strany.

Poučení históriou a mladým Ivanom pristúpme 4.4. svorne k volebným urnám a povedzme rozhodné nie liberálke a všetkým kamarátom potratov, manželstiev homosexuálov a nepriateľom Cirkvi. Nie morálnemu relativizmu! Nie homosexuálnej autonómii! Ičo Blatník - Googlovič, na hrad! Amen, tma.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Naď očakáva, že počas víkendu otestujú aspoň tri milióny ľudí

Najväčšie problémy spôsobovali drive through odberové miesta.

Autorská strana Beaty Balogovej

Ako neprísť o Dušičky počas korony

Covid zasahuje aj do nášho vzťahu s mŕtvymi.